Kontakt


Krzysztof Grabowski

Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego
email: krzysztof.grabowski@umww.pl
tel. +48 (61) 626 66 30

Nadzoruje m.in. Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi wdrażający samorządowy program odnowy wsi

Dariusz Młynarczyk

Dariusz Młynarczyk

zastępca dyrektora departamentu
email: dariusz.mlynarczyk@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 30

Odpowiedzialny za wdrażanie i koordynację programu Wielkopolska Odnowa Wsi

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi
61-714 Poznań, al. Niepodległości 34

tel. +48 (61) 626 65 00
fax. +48 (61) 626 65 01


Oddział Odnowy Wsi (DR-VI)

e-mail: odnowawsi@umww.pl

Dominik Bekasiak - kierownik oddziału

e-mail: dominik.bekasiak@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 14

Rozliczanie projektów

Aneta Grad
e-mail: aneta.grad@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 08

Antoni Mrówczyński
e-mail: antoni.mrowczynski@umww.pl

tel. +48 (61) 626 65 21

Tomasz Talarczyk
e-mail: tomasz.talarczykl@umww.pl

tel. +48 (61) 626 65 17

Joanna Tobijas (w zastępstwie za Annę Weiss)
email: joanna.tobijas@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 29

Anna Weis
e-mail: anna.weis@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 29

Promocja, kontrola

Agata Busza-Kornacka (promocja)
e-mail: agata.busza-kornacka@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 28

Jacek Wieja (promocja, kontrola)
e-mail: jacek.wieja@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 10

Tomasz Wojciech (kontrola)
e-mail: tomasz.wojciech@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 37

logo Samorząd Województwa Wielkopolskiego
 logo Krajowe stowarzyszenie sołtysów

Odwiedź nas na: facebook ikona

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi
61-714 Poznań
al. Niepodległości 34

tel: +48 (61) 626 65 00
fax: +48 (61) 626 65 01
odnowawsi@umww.pl

Copyright 2013 2020 by Wielkopolska Odnowa Wsi

Realizacja: Rabanet.pl