Kontakt


Krzysztof Grabowski

Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego
email: krzysztof.grabowski@umww.pl

 

 

 

 

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi
61-714 Poznań, al. Niepodległości 34

tel. +48 (61) 626 65 00
fax. +48 (61) 626 65 01


 

Dariusz Młynarczyk

Zastępca Dyrektora Departamentu
email: dariusz.mlynarczyk@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 30

Odpowiedzialny za wdrażanie i koordynację Wielkopolskiej Odnowy Wsi

 

 


Oddział Odnowy Wsi (DR-VI)
e-mail: odnowawsi@umww.pl

 

Dominik Bekasiak – Kierownik Oddziału
e-mail: dominik.bekasiak@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 14

Anna Weis
e-mail: anna.weis@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 29

Aneta Grad
e-mail: aneta.grad@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 08

Agata Busza
e-mail: agata.busza@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 28

Aleksandra Jankowska
e-mail:
aleksandra.jankowska2@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 28

Jacek Wieja
e-mail: jacek.wieja@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 10

Tomasz Wojciech
e-mail: tomasz.wojciech@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 37

Antoni Mrówczyński
e-mail: 
antoni.mrowczynski@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 21

 

Związek Województw Rzeczpospolitej Polskiej
Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu
Wielkopolskie Wici
Program Operacyjny Zrównoważony Rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich na lata 2007-2013
Orlik 2012
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

Odwiedź nas na: facebook ikona

Copyright 2013 2018 by Wielkopolska Odnowa Wsi

Realizacja: Rabanet.pl