Nowo wybrani moderatorzy odnowy wsi gotowi do działania!


Ścianka promocyjna, roll-upy i certyfikaty przygotowane na spotkanie z moderatorami odnowy wsi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego Aktualności , Działania uzupełniające

W środę 12 czerwca 2019 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się spotkanie Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Krzysztofa Grabowskiego z grupą nowo wybranych moderatorów odnowy wsi.

Podczas spotkania nastąpiło wręczenie certyfikatów Moderatora Wielkopolskiej Odnowy Wsi, uprawniających do prowadzenia szkoleń i warsztatów w zakresie opracowania sołeckich strategii rozwoju w ramach samorządowego programu Wielkopolska Odnowa Wsi 2013-2020. Ponadto podpisano ramowe umowy o współpracy pomiędzy moderatorami a Województwem Wielkopolskim. Moderatorzy działać będą w oparciu o zasady określone przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego, a ich praca będzie służyć wspieraniu procesów odnowy wsi w wielkopolskich sołectwach.

Lista moderatorów z ich danymi kontaktowymi będzie dostępna niebawem na stronie internetowej programu Wielkopolska Odnowa Wsi.

 

 

 

 


czerwiec, 2019

Podobne artykuły


logo Samorząd Województwa Wielkopolskiego
 logo Krajowe stowarzyszenie sołtysów

Odwiedź nas na: facebook ikona

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi
61-714 Poznań
al. Niepodległości 34

tel: +48 (61) 626 65 00
fax: +48 (61) 626 65 01
odnowawsi@umww.pl

Copyright 2013 2020 by Wielkopolska Odnowa Wsi

Realizacja: Rabanet.pl